Про нас

ТОВ «Нутрідем» – провідний виробник спортивного харчування та дієтичних добавок – вже понад 30 років поставляє високоякісну продукцію даного сегменту на український та європейський ринок.

НУТРІДЕМ

Головна мета компанії – виготовлення якісної продукції рецептура якої відповідає світовим стандартам у галузі здорового харчування й актуальним запитам споживачів, що ведуть активний спосіб життя.

Ми йдемо в ногу з часом, застосовуючи існуючі та нові відкриття, власні формули в галузі харчових добавок для корекції раціону професійного спортсмена чи звичайного споживача.

Виробничі потужності підприємства оснащені відповідним обладнанням європейських стандартів, яке дозволяє створювати якісні, безпечні продукти за доступною ціною.

Значна ефективність спортивного харчування яке виготовляється, досягається завдяки унікальним розробкам наших кваліфікованих спеціалістів, що працюють у партнерстві з лікарями, фахівцями наукових інститутів, дієтологами, тренерами з фітнесу, дотримуючись суворій системі якості відповідно до вимог стандарту ISO 22000:2018 (Система керування безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь – якої організації в харчовому ланцюзі), ДСТУ,ТУУ та іншими нормативними документами. Продукція проходить багаторівневий моніторинг на всіх технологічних етапах виробництва починаючи з вхідного контролю сировини та матеріалів що надходить на виробничу дільницю до фінального тестування готової продукції в акредитованих лабораторіях.

сертифікат

Визнанням високого рівня наших препаратів є отримання у 2016 р. міжнародного сертифіката якості стандарту ISO 22000:2018 (Система керування безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь – якої організації в харчовому ланцюзі).

Відповідність та безпека нашої продукції підтверджують спортсмени в індивідуальних та командних видах спорту, їх тренери та спортивні лікарі. Завдяки цьому спортивне харчування від ТОВ «Нутрідем» дедалі більше має попит та успішно конкурує на українському та європейському ринку.