Нутрідем

Ми займаємось виробництвом дієтичних добавок і спортивного харчування, створюючи корисну продукцію для тих, хто піклується про своє здоров’я та активний спосіб життя. Враховуючи запити українських споживачів, ми пропонуємо продукти, що відповідають актуальним вимогам стосовно ефективності, безпеки та ціни.

Пропонуємо високоякісне спортивне харчування для спортсменів будь-якого рівня: від новачків до професіоналів. Асортимент товарів включає найпопулярніші позиції: вітамінні комплекси, гейнери, протеїни, амінокислоти, енергетики та інші продукти, що дозволяють спортсменам досягати високих результатів, а звичайним людям вести фізично активний і здоровий спосіб життя, зміцнювати здоров’я та підтримувати працездатність.

Одне зі спрямувань нашої діяльності – контрактне виробництво – швидкий і надійний спосіб випуску продукції під власною торговою маркою (ВТМ) при мінімальних фінансових затратах.

Потужності нашого підприємства дозволяють налагодити виготовлення біологічно активних добавок і спортивного харчування приватного бренду з використанням різних технологій у будь-яких обсягах та формах випуску. Оснащення включає сертифіковане обладнання для ведення виробничого процесу та якісного моніторингу всього циклу, починаючи з вибору сировини та закінчуючи фінальним етапом розфасовки, пакування та зберігання готового товару.

На підприємстві введено систему менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000:2018 «Система управління безпекою харчових продуктів для спеціальних медичних цілей, дієтичних добавок і продуктів спортивного харчування (категорія К)». Компанія приділяє особливу увагу контролю якості на кожному етапі, включаючи тестування всіх компонентів що застосовуються та кінцевого виробу.

Зараз на українському ринку дуже затребувана продукція вітчизняного виробництва. Завдяки високій ефективності, безпеці та розумній ціновій політиці, без перебільшення ми можемо сказати, що готові скласти конкуренцію зарубіжним виробникам харчових добавок і спортивного харчування. У підсумку виграє споживач: чим більше пропозицій, тим більше можливостей вибору.

наших послуг

Каталог наших послуг

Хочете знати про всі послуги?