Про нас

ТОВ «Нутрідем» – провідний виробник спортивного харчування та дієтичних добавок – вже більше 25 років поставляє високоякісну продукцію даного сегменту на український ринок.

НУТРІДЕМ

Головна мета компанії – випуск виробів, чия рецептура відповідає світовим стандартам у галузі здорового харчування й актуальним запитам споживачів, що ведуть активний спосіб життя.

Ми йдемо в ногу з часом, застосовуючи існуючі нові відкриття та власні формули в галузі харчових добавок для корекції раціону професійного спортсмена.

Виробничі потужності підприємства оснащені спеціалізованим обладнанням світового класу, яке дозволяє створювати продуктивні та безпечні препарати за доступною ціною.

Значна ефективність спортивного харчування що випускається досягається завдяки унікальним розробкам наших технологів, що працюють у партнерстві з дієтологами та тренерами з фітнесу, а також суворій системі якості. Препарати проходять багаторівневий моніторинг на всіх технологічних етапах: від перевірки сировини що надходить та комплектуючих матеріалів до фінального тестування готової продукції у власних, а також у спеціально акредитованих незалежних лабораторіях.

сертифікат

Визнанням високого рівню наших препаратів є отримання у 2016 р. міжнародного сертифікату якості стандарту ISO 22000:2018 «Система управління безпекою харчових продуктів для спеціальних медичних цілей, дієтичних добавок і продуктів спортивного харчування (категорія К)».

Действенность и безопасность нашей продукции подтверждают спортсмены в индивидуальных и командных видах спорта, их тренера и спортивные врачи. Благодаря этому спортивное питание от ООО «Нутридем» все более востребовано на украинском рынке и сегодня уже успешно конкурирует с дорогими зарубежными аналогами.