Упаковка Flow-pack

Flow-pack(«флоу-пек») – це упаковка продукції у тришовні пакети. Її переваги вже відомі давно: економічність, привабливий вигляд, зручність та збереженість продукту.

Тришовний пакет є герметичним та захищає товар від вологи, а при застосуванні металізованих плівок і від проникнення ультрафіолету всередину упаковки. Саме тому така упаковка використовується для великої множини товарних груп у харчовій, косметичній та нехарчовій промисловості. Подібній упаковці піддається будь-який штучний продукт, який можна покласти на конвеєрну стрічку.

На нашому підприємстві наявні всі необхідні умови для випуску якісної продукції в упаковці Flow-pack(«флоу-пек»). Контроль виробництва здійснюється згідно з ДСТУ ISO 22000:2007 «Система управління безпекою харчових продуктів. Вимоги до будь-яких харчових ланцюжків», що є гарантією виробництва ефективних і безпечних препаратів.

Ми пропонуємо:

  • Повний цикл виробництва до упаковки флоу-пек стандартного типу;
  • Випуск продукції у флоу-пек з індивідуальними розмірами;
  • Розфасовку флоу-пек в упаковку.

Пакувальний матеріал: термозварювані ламінатні плівки, такі як: ОРР, алюмінізовані, РОРР та інші ламіновані термозварювальні пакувальні плівки (крім чистого ПЕ).

Ширина плівки, мм Макс. 250 Макс. діаметр рулону 320 мм
Довжина порожнього пакету зі швами, мм  90 – 220
Ширина порожнього пакету, мм 30 – 110
Висота продукту, мм Макс. 40