Упаковка готової продукції

Упаковка – важлива складова частина технологічного процесу виробництва лікарських засобів і дієтичних добавок. Вона забезпечує захист препаратів від зовнішніх пошкоджень і впливу довкілля, служить для зберігання, переносу та транспортування продукції.

Розрізняють наступні види упаковки: первинна, вторинна, групова та транспортна. Первинна безпосередньо стикається з препаратом, тому має відповідати відповідним державним санітарним нормам.

Також упаковка може виконувати й маркетингову функцію. У цьому випадку на зовнішньому боці коробки, баночки чи саше наносяться дані про продукт: найменування, виробник, торгова марка, склад, кількість, спосіб застосування, дата виготовлення, умови зберігання, термін кінцевої реалізації і т. п.

Упаковка готової продукції

За вибором замовника ми виготовляємо фасування готової продукції у різну упаковку і, за необхідності, наносимо на неї додаткову інформацію.

Ми пропонуємо:

  • Банки та флакони різних об’ємів;
  • Полімерні пакети різних розмірів;
  • Картонні коробки та інше.

Вся упаковка є сертифікованою та відповідає державним санітарним нормам для цього виду товарів. Зберігання пакувального матеріалу відбувається у власному складському приміщенні, яке відповідає необхідним умовам збереженості його якісних властивостей (правильний температурний режим, вологість, чистота

Професійний підхід до виробництва – запорука високої якості продукції!