Упаковка типу «саше»

Саше – плоский тришовний чи чотиришовний пакет, що застосовується для зберігання лікарських препаратів і дієтичних добавок. Назва упаковки походить від французького слова «sachet» (мішечок). Конструкція передбачає застосування багатошарових полімерних плівок або комбінованих матеріалів підвищеної герметичності та з високими бар’єрними властивостями. Завдяки таким властивостям саше відмінно зберігає та захищає упакований продукт протягом заявленого терміну придатності.

Упаковка типу саше застосовується у харчовій, фармацевтичній, хімічній та інших галузях і застосовується для порційного розфасування різних за консистенцією продуктів: сипучих, рідин, гелів, кремів, пастоподібних препаратів.

ребликат д + ребликат

Виробництво дієтичних добавок у формі саше має свої особливості та вимагає суворого дотримання технології. Сухий порошок попередньо подрібнюється, просівається та гранулюється, далі зважується та фасується у пакетики із запайкою з чотирьох сторін. Для запобігання хімічної реакції при контакті продукту з частинами обладнання деталі машин виготовляють з високоякісної нержавіючої сталі. Розмір пакетика може бути змінено відповідно до технічних можливостей оснащення. Весь процес є автоматизованим і керується оператором через електронний пульт.

На нашому підприємстві наявні всі необхідні умови для випуску якісної продукції у вигляді саше. Контроль виробництва здійснюється згідно з ДСТУ ISO 22000:2007 «Система управління безпекою харчових продуктів. Вимоги до будь-яких харчових ланцюжків», що є гарантією виробництва ефективних і безпечних препаратів.

Ми пропонуємо:

  • Повний цикл виробництва до упаковки саше стандартного типу;
  • Випуск продукції у саше з індивідуальними розмірами;
  • Змішування та гранулювання діючих і допоміжних речовин;
  • Виробництво препаратів за рецептурами партнерів та їхніми технологічними картами;
  • Розфасовка пакетів саше в упаковку.

Професійний підхід до виробництва – запорука високої якості продукції!