Вансітон інозин плюс

Ванситон инозин плюс

Інозин – метаболічна речовина, попередник АТФ, продукт, що є широко відомим у спортивній практиці. Необхідний для покращення транспорту кисню та фосфатів до клітин м’язових тканин і поповнення запасів енергії, що витрачається під час фізичних навантажень. Продукт «Інозин плюс» рекомендується застосовувати для підвищення працездатності та витривалості при максимальних довгих фізичних навантаженнях.

Фізична праця є катаболічним процесом, під час якого витрачається енергія. Її поповнення у вигляді АТФ пов’язано з посиленням транспорту до м’язів фосфатів і кисню. Важливу роль при цьому відіграють АМФ та АДФ (аденозинмоно- та аденозиндифосфорна кислоти). Головним компонентом для цих кислот є аденозин (інозин, рибоксин).

Використання енергії АТФ під час роботи підвищує попит на аденозин. Тому постійний притік аденозину є необхідним для спортсменів із усіх видів спорту.

Крім того, інозин:

  • Бере безпосередню участь у процесі обміну та поповнення глюкози;
  • Стимулює окислювально-відновлювальні процеси, нормалізує процес тканинного дихання;
  • Надає позитивний вплив на обмінні процеси в міокарді, підвищує енергетичний баланс міокарду;
  • Покращує коронарний кровообіг;
  • Збільшує силу серцевих скорочень і сприяє більш повному розслабленню міокарду в діастолі, внаслідок чого виникає ударний обсяг та покращується кровопостачання тканин.

Состав в 1 капсуле

До складу продукту додатково входять легко засвоювані вуглеводи (глюкоза чи фруктоза), адже інозин діє швидше та ефективніше за наявності у м’язових тканинах не лише достатньої кількості кисню, але й продуктів живлення клітини, що легко окислюються.

  Склад в 1 капсулі

Інозин (рибоксин)500,0 мг
Фруктоза або глюкоза100,0 мг

Енергетична цінність: 0 ккал

Маса нетто 1 капсули: 600 мг ± 1,5%

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Спосіб попередження: застосовувати 2-3 капсули за 1 годину до тренування. У період відсутності тренувань та змагань на застосовувати.