Вансітон йохімбе

Ванситон йохимбе

Унікальний рослинний біостимулятор, який одержують з кори тропічного дерева Йохімбе, що росте в районах Західної Африки. Основний компонент у складі кори – алкалоїд йохімбін

 Йохімбін стимулює чоловічий організм активно продукувати власний статевий гормон – тестостерон. У результаті збільшується енергетичний потенціал, підвищується потенція та сексуальний потяг, зміцнюється імунна система, підвищується витривалість і працездатність. Йохімбін підвищує рухову активність, підтримує рівень стартової мобілізації організму. Крім того, збільшуючи місткість оксикортикостероїдів у плазмі крові та серотоніну в головному мозку, цей алкалоїд значно посилює загальну резистентність організму та його антистресову готовність. Надаючи вплив на обмінні процеси в організмі, блокуючи синтез жирів і посилюючи ліпол (розщеплення) жирів із виділенням додаткової кількості енергії, екстракт йохімбе має виражену ліпотропну дію. Крім того, женьшень додає та посилює дію екстракту йохімбе завдяки стимулюючим та тонізуючим властивостям, а вітамін E покращує засвоєння та дію основних компонентів.

Склад у 1 капсулі

Екстракт йохімбе264,0 мг
Екстракт женьшеню60,0 мг
Вітамін E (токоферолу ацетат)12,0 мг

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів та барвників.

Спосіб застосування: застосовувати по 1-2 капсулі залежно від маси тіла, переважно вранці.

 Застереження: не застосовувати перед сном. Кофеїн та ендорфін нейтролізують дію йохімбе, тому споживання йохімбе у поєднанні з чаєм, кавою, колою й енергетичними напоями хоч і не шкідливо, проте нераціонально. Не рекомендується застосування препаратів йохімбе одночасно з продуктами, що містять тирамін (печиво, сир, червоне вино).