Вансітон колаген+

Ванситон коллаген +

Унікальна комбінація гідролізату колагену, що відповідає за здоров’я хрящів, зв’язок, сухожилля, з кальцієм, магнієм та фосфором, незамінними для зміцнення скелетно-м’язового апарату. Колаген – найважливіший компонент сполучної тканини; він входить до складу хрящів, сухожилля, зв’язок, кісток, шкіри, зубів, кровоносних судин і складає до 25% від загальної маси білка тіла.

Засвоюється організмом людини тільки у гідролізованому вигляді. Гідролізат колагену містить модифіковані форми амінокислот проліну та лізину – оксипролін та оксилізин. Потрапляння цих форм до організму призводить до скорішого одужання та зміцнення сполучної тканини, особливо після травм і в післяопераційний період. Гідролізат колагену призначений перш за все для корекції харчування спортсменів при великих навантаженнях на суглоби та зв’язки з метою профілактики та реабілітації. Синтез колагену залежить від достатньої присутності вітаміну C. При його нестачі відбувається розпушення сполучної тканини. Саме тому вітамін C однією зі складових даного продукту. Співвідношення кальцій-магній-фосфор у пропорції 2:1:1 є оптимальним для засвоєння цих мінералів, незамінних для зміцнення скелетно-м’язового апарату. Вітамін D3 регулює обмін кальцію та фосфору в організмі й відповідає за цілісність кісток. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині. Вітамін D3 підтримує рівень неорганічного фосфору та кальцію в плазмі крові вище за порогове значення та підвищує всмоктування кальцію в кишківнику.

Енергетична та харчова цінність [у 100 г продукту]

Енергетична цінність256 ккал/1072 кДж
Білки63 г
Жири0 г
Вуглеводи1 г
Вітамін C0,75 г
Вітамін E5 г
Вітамін D30,3 мг

Склад продукту: гідролізат колагену, вітамін C, вітамін E, вітамін D3, кальцію цитрат, магнію фосфат, загущувач: гуміарабік, ароматизатор натуральний, барвник натуральний, підсолоджувачі: ацесульфам, сукралоза.

Не містить: консервантів і штучних барвників.

Спосіб застосування: 2 чайні ложки (10 г) змішати з 150 мл рідини (води, соку. Застосовувати 1 порцію на день за 30 хвилин до їди. Тривалість застосування 1 – 1,5 місяці.