Вансітон L-аргінін

Ванситон л-аргинин

L-аргінін має широкий спектр фізіологічної дії, серед яких одним з найбільш важливих є його здатність значно розширювати периферійні кровоносні судини м’язової та інших тканин організму.

Здатність L-аргініну розширювати кровоносні судини м’язів є особливо важливою при інтенсивних тренуваннях, коли м’язи поперемінно стискають і відпускають кровоносні судини, які живлять м’язи що працюють. Таким чином, при розслабленні м’язів до них буде швидше та більше надходити крові з киснем, вітамінами та поживними речовинами. Крім того, L-аргінін є найважливішим компонентом обміну речовин у м’язових тканинах, сприяє підтримці оптимального азотного балансу в організмі, значно збільшує фізичну та розумову працездатність. При фізичних навантаженнях L-аргінін витрачається швидко, і його запаси необхідно постійно поповнювати. Сумісний із усіма продуктами спортивного харчування. Можна застосовувати тривалий час.

Енергетична і харчова цінність [на 100 г продукту]

Енергетична цінність399 ккал / 1696 кДж
Білки99,7 г
Вуглеводи0 г
Жири0 г

Склад у 1 капсулі

L-аргінін550,0 мг
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид)2,0 мг

Маса нетто 1 капсули: 552 мг ± 1,5%

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Спосіб застосування: застосовувати 3-6 капсул (залежно від маси тіла) перед фізичними навантаженнями та 2-4 капсули після. Запити водою або некислим соком. Не запивати рідиною, що містить білок.