Вансітон L-аргінін + L-орнітин

Ванситон л-аргинин + л-орнитин

Комплекс так званих «нічних» амінокислот L-аргініну і L-орнітину з вітаміном B6. Сприяє підвищеному виробленню організмом гормону росту – соматотропіну. Підвищений вміст гормону росту збільшує синтез білку, посилює затримку азоту в м’язових тканинах, сприяє спалюванню зайвого жиру та стимулює зростання м’язових клітин.

Крім того, L-орнітин бере активну участь в утилізації аміаку та сприяє виділенню інсуліну, а L-аргінін діє як судинорозширювальний засіб, тим самим сприяючи повноцінній циркуляції крові за всіма, навіть найвіддаленішими, м’язовими тканинами організму спортсмену. Вітамін В6 бере участь у метаболізмі амінокислот, покращуючи їхнє засвоєння. Максимальна активність гормону росту проявляється під час сну та фізичних навантажень, тому цей комплекс рекомендується застосовувати перед сном та інтенсивними фізичними навантаженнями.

Енергетична і харчова цінність [на 100 г продукту]

Енергетична цінність398 ккал / 1667 кДж
Білки99,6 г
Вуглеводи0 г
Жири0 г

Склад у 1 капсулі

L-аргінін375.0 мг
L-орнітину гідрохлорид175,0 мг
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид)2,0 мг

Маса нетто 1 капсули: 552 мг ± 1,5%

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Спосіб застосування: застосовувати по 3-5 капсул перед тренуваннями та по 5-7 капсул на порожній шлунок перед сном. Запивати водою або некислим соком. Не запивати рідиною, що містить білок. Добре сумісний і найбільш ефективний при спільному прийомі з енергетичними продуктами, особливо тими, що містять креатину моногідрат.