Вансітон метіонін

метионин

L-метіонін – одна з незамінних амінокислот, що містять сірку. Метіонін є важливим для багатьох функцій організму, включаючи вироблення імунних клітин і функціонування нервової системи.

Він є потужним антиоксидантом, а також гепатопротектором, оскільки ефективно захищає печінку від різноманітних пошкоджуючих впливів – токсичних, променевих, вірусних, імунних тощо. Особлива роль цієї амінокислоти в обміні речовин пов’язана з тим, що вона містить рухливу метильної групу (-СНЗ), яка може передаватися на інші сполуки. Здатністю метіоніну віддавати метильну групу зумовлений його ліпотропний ефект (видалення з печінки надлишку жиру). Тим самим метіонін має гепатопротекторну дію, покращуючи функції печінки. Метіонін сприяє травленню, забезпечує дезінтоксикаційні процеси (насамперед, знешкодження токсичних металів – виявляє в організмі такі метали як ртуть, свинець, кадмій, і, зв’язуючись з ними, швидко видаляє їх з організму) Разом із таурином відіграє суттєву роль у синтезі адреналіну, креатину та інших біологічно важливих сполук; активує дію гормонів, вітамінів (В12, аскорбінової та фолієвої кислоти), ферментів. Метіонін є основним постачальником сульфуру (сірки), який запобігає розладам у формуванні волосся, шкіри та нігтів, впливає на цибулини волосся і підтримує його ріст.

Енергетична і харчова цінність [на 100 г продукту]

Енергетична цінність397 ккал / 1687 кДж
Білки99,2 г
Вуглеводи0 г
Жири0 г

Склад у 1 капсулі

L-метіонін500.0 мг
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид)4,0 мг

Маса нетто 1 капсули: 504 мг ± 1,5%

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Спосіб застосування: застосовувати 3 рази на день за півтори години – годину до їди, рясно запиваючи рідиною, по 1-2 капсули при масі тіла до 70 кг і по 2-3 капсули при масі тіла більше 70 кг. Застосовувати протягом 20-30 днів, потім зробити перерву на 10-20 днів.