Вансітон таурин

Таурин – сірковмісна амінокислота, яка утворюється в організмі з цистеїну. Він бере участь у синтезі багатьох амінокислот і енергетичному обміні в м’язових тканинах. Таурин є необхідним для перетравлення жирів і підтримки нормального рівня холестерину в крові.

Таурин у високій концентрації міститься в серцевій м’язі, центральній нервовій системі, білих клітинах крові, скелетній мускулатурі. Таурин необхідний для нормального обміну натрію, калію, кальцію та магнію. Він запобігає виведенню калію з серцевої м’язи. Таурин знімає стрес і м’язову напругу. Він відновлює енергетику нервових клітин настільки, що і пам’ять, і увага, і настрій різко покращуються (пропадає гнів, дратівливість). Якщо застосовувати таурин із перервою не більше ніж 6 годин між застосуваннями, то виявляється іще одна властивість цієї унікальної амінокислоти – знижувати апетит. Разом із тим, що таурин не дає рідині затримуватися в організмі, це дозволяє ефективно боротися з зайвою вагою.

Енергетична і харчова цінність [на 100 г продукту]

Енергетична цінність400 ккал / 1700 кДж
Білки100 г
Вуглеводи0 г
Жири0 г

Склад у 1 капсулі

Таурин800,0 мг

Маса нетто 1 капсули: 800 мг ± 1,5%

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Спосіб застосування: у разізастосування креатину моногідрату застосовувати по 1 капсулі разом із застосуванням креатину моногідрату. Окремо по 1-2 капсули два рази на день між вживаннями їжі.