Вансітон Трібулус 90

Ванситон трибулус 90

Найбільш потужний та ефективний не гормональний препарат для підвищння рівню енедогенного (власного) чоловічого гормону тестостерону. Трибулус 90 – рослинний препарат на основі екстракту якірців сланких.

Унікальність продукту «Трібулус 90» торгової марки «Вансітон» полягає в тому, що екстракт якірців, що застосовується при його виробництві, містить 90% сапонінів фуростанолового типу – основної діючої речовини. Сапоніни впливають на гіпоталамус (ділянку головного мозку), стимулюючи підвищення секреції лютеїнізуючого гормону (ЛГ), підвищений рівень якого призводить до підвищеної секреції тестостерону (у фізіологічних межах). Застосування даного продукту активізує синтез білків, збільшує м’язову масу, активізує енергетичний обмін, підвищує фізичну працездатність і адаптацію до фізичних навантажень. Окрім сапонінів, якірці містять:

  • Флавоноїди, що надають сечогінну дію, яка попереджує каменів у сечовивідній системі, а також зменшують в’язкість крові, запобігаючи тромбоутворення;
  • Алкалоїди, що надають тонізуючу дію на статеву функцію;
  • Фітостерини (бета-ситостерин, кампестерин, стигмастерин), що запобігають абсорбції холестерину, тим самим попереджуючи атеросклероз судин, гіпертонічну хворобу та ішемічну хворобу серця.

Склад в 1 капсулі

Екстракт якірців сланких 500,0 мг

Енергетична цінність: 0 ккал

Маса нетто 1 капсули: 500 мг ± 1,5%

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Спосіб попередження: застосовувати по 1 капсулі 2 рази на день із їжею. Застосовувати у період тренувань в усіх видах спорту циклами 40-50 днів із місячною перервою. Не запивати кислими або газованими напоями.