Вансітон триптофан

Ванситон триптофан

Триптофан – це незамінна амінокислота, широко відома завдяки своїй властивості синтезувати в клітинах головного мозку один з найважливіших для людини нейромедіаторів – гормон серотонін, з якого надалі, за певних умов, синтезується мелатонін.

Серотонін, який ще називають гормоном радості, сміливості, впевненості, позитивно впливає на психіку людини. Він синтезується тільки в денний час під впливом фотонів світла. Вночі, під час відсутності фотонів світла, серотонін, що утворився в денний час, перетворюється на мелатонін. Мелатонін – це гормон сну, під впливом якого виникає глибокий і повноцінний сон. Триптофан є природним релаксантом. Його вживання покращує настрій, знімає відчуття страху і напруженості, усуває депресивний стан. Значно знижує шкідливий вплив нікотину. Для правильного метаболізму триптофану необхідним є вітамін В6. Краще засвоюється з їжею, що містить вуглеводи.

Енергетична і харчова цінність [на 100 г продукту]

Енергетична цінність398 ккал / 1691 кДж
Білки99,6 г
Вуглеводи0 г
Жири0 г

Склад у 1 капсулі

L-триптофан398.4 мг
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид)1,6 мг

Маса нетто 1 капсули: 400 мг ± 1,5%

Не містить: консервантів, ароматизаторів, підсолоджувачів і барвників.

Спосіб застосування: Для нормалізації сну: застосовувати 2 капсули за 40-60 хвилин до сну. Запити солодким напоєм. Для підвищення настрою і усунення почуття неспокою та тривоги: застосовувати 2 капсули з ранку з їжею. Запити солодким напоєм.